Cart 0

Sık Sorulan Sorular Profesyonel Woocommerce Yazılım Çözümleri

Firmamızdan satın aldığınız entegrasyon sonrasında, firmamıza telefon ya da mail aracılığı ile kurulum yapılacak alanadı, hosting/server vb. bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Kurulumlar tarafımızdan yapılmaktadır. Bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar Anydesk, Teamviewer vb. gibi uzak bağlantı yolu ile kurulum talep edebilirler, bu tarz durumlarda kurulum işlemlerimiz satın alınan gün içinde 22:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır.

Firmamızdan satın alınan tüm entegrasyonlar domaine lisanslıdır. Muhasebe entegrasyonlarımız hariç diğer entegrasyonlarımızda aylık ya da yıllık kullanım kısıtlaması yoktur.

Pazaryeri entegrasyonlarımızda; pazaryerinden kaynaklanan değişimlerden ötürü gerçekleşen güncellemler ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Ancak firmanın kendi sistemi için ek olarak özel geliştirmeler istemesi durumunda yapılacak iş yüküne göre ek ücretlendirme belirlenmektedir.

Diğer entegrasyonlarımızda da aynı şekilde entegrasyondan kaynaklanan arıza/eksik gibi durumlarda ek ücret istenmez. Ancak entegre olunan karşı tarafın sisteminde gerçekleştirdiği köklü bir değişim olması durumunda ek ücretlendirme yapılmaktadır. (Örnek: N11 firmasının kataloglu sisteme geçmesi gibi köklü değişim durumlarında.)

Yukarıda belirtilen istisnai durumlar haricinde entegrasyonlarda gerçekleşen düşük ölçekli geliştirmeler ücretsiz olarak alıcılar dağıtılmaktadır.