Cart 0

İptal ve İade Profesyonel Woocommerce Yazılım Çözümleri

Firmamızdan satın alınan tüm entegrasyonlarda iptal ve iade süreci 7 gündür. 7 günden fazla kullanım sağlanmış olması durumunda iptal ve iade yapılmamaktadır.

Entegrasyonların kurulum işlemlerinin tamamlanmasından sonra, kullanım süreci başlamış olmaktadır. Dolayısıyla iade süreci kurulumun tamamlanmasına müteakip başlar ve 7 gündür.

Memnun kalınmaması halinde iade (cayma) hakkınızı kullanabilirsiniz. 7 günden fazla kullanım sağlanmış entegrasyon hizmetlerinde kullanılan gün kadar bedel hesaplanarak kesinti yapılır ve geriye kalan tutar alıcıya iade edilir.

Kredi kartı ile yapılan ödemeler bankanıza bağlı olarak 3-7 iş gününde sağlanmaktadır.

Havale / EFT ile yapılan ödemelerin iadesi 3 iş günüdür.

Firmamızdan alınan tüm entegrasyonlar domaine lisanslıdır ve birden fazla domainde kullanılamaz. Her domain için ayrı lisans alınması gerekmektedir. Kurulum işleminden sonra domain değiştirme kararınıza istinaden 1 kereye mahsus ücretsiz domain değişimi yapılır.

Domain değişimi isteğinin 2 veya üzeri olarak tekrar etmesi durumunda mevcut lisans ödemenizin yarısı kadar ek ücretlendirme olacaktır.

.com ve .net olarak 2 adet domaini bulunan ve domain yönlendirmesi bulunan firmalar satın alım işleminden önce bildiriniz.